SSS - Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Cep telefonu numaram/E-posta adresim değişirse ne yapmam gerek?

Goldtag uygulamasına girdikten sonra, profil sayfanızdan ilgili yerleri değiştirip, güvenlik bilgilerini doldurduktan sonra değişiklikleri yapabilirsiniz.

Goldtag uygulamasında satılan altınların özellikleri nelerdir?

Satılan gram altınlar, uluslararası standart olan 995/1000 saflıktadır. Çeyrek altınlar ise, 22 ayar saflıkta ve 1.75 gr ağırlıktadır.

Goldtag hesabımda bulunan altınların fiziksel olarak karşılığı var mı?

Goldtag platformunda satılan altınların fiziksel olarak karşılıkları anlaşmalı olunan bankaların kasalarında güvenli bir şekilde saklanmaktadır.

Goldtag hesabımdan yardım kuruluşlarına nasıl altın gönderebilirim?

Goldtag hesabınızdan yardım kuruluşlarına altın göndermek için, anasayfada yer alan “Yardım Kuruluşları” sekmesine tıklayarak Goldtag uygulaması üzerindeki kuruluşları görüntüleyebilip, yardımda bulunabilirsiniz.

Goldtag hesabımdan nasıl düğün etkinliği oluşturabilirim?

Goldtag hesabınızdan düğün etkinliği oluşturmak için, anasayfada yer alan “Etkinlik” sekmesinin altında yer alan “Düğün” butonuna tıklayıp ilgili bilgileri girdikten sonra kolayca düğün etkinliği oluşturup arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Goldtag hesabımdan nasıl etkinlik oluşturabilirim?

Goldtag hesabınızdan etkinlik oluşturmak için, anasayfada yer alan “Etkinlik” sekmesine tıklayarak size en uygun etkinliği oluşturabilirsiniz.

Goldtag hesabımı nasıl kapatırım?

Hesabınızı kapatmanızı istemeyiz fakat kapatmak isterseniz “Profil” bölümünden “Hesabımı Kapat” menüsünden işleminizi yapabilirsiniz. Hesabınızı kapatmadan önce tüm altınlarınızı bozdurup, kullandığınız banka hesabınıza aktarmış olmanız gerekmektedir.

Goldtag işlem limitlerim nedir?

Kullanabileceğiniz limitlerini öğrenmek için web sitemizden “Goldtag Müşteri Limitleri” sayfasından öğrenebilirsiniz.

Yaptığım tüm işlemleri nereden görebilirim?

Tüm işlem detaylarını Goldtag menüsünde “İşlemler” sekmesinin altında detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz. Bu menüde işlemleri “Gelen”, “Giden” ve “Tümü” başlıklarını kullanarak filtreye bilirsiniz.

Altınlarım nerede tutuluyor?

Altınlarınız Kuveyttürk Bankasında 995/1000 saflıkta tutulmaktadır.

Goldtag şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Goldtag giriş ekranında “Şifremi Unuttum” butonuna tıklayıp güvenlik bilgilerini doldurduktan sonra şifrenizi kolayca değiştirebilirsiniz.

Goldtag hesabımdan arkadaşlarımın altın talebine nasıl cevap verebilirim?

Goldtag hesabımdan arkadaşlarımın altın talebine cevap vermek için, anasayfada yer alan “GÖNDER” sekmesinin altında yer alan “QR ile Gönder” butonuna tıklayarak altın talebini gerçekleştiren arkadaşınızın oluşturmuş olduğu QR kodunu okutup anında altın gönderebilirsiniz.

Bir başka Goldtag müşterisinden nasıl altın talep edebilirim?

Goldtag müşterisinden altın talep etmek için, anasayfada yer alan “AL” sekmesinin altında, “Başka Hesaptan Talep Et” butonuna tıklayıp, gerekli bilgileri girdikten sonra oluşan QR kodunu altın talebinde bulunduğunuz arkadaşlarınızla paylaşıp kolayca altın talebinde bulunabilirsiniz.

Goldtag hesabımdan bir başka Goldtag müşterisine nasıl altın gönderebilirim?

Hesabınızdan bir başka Goldtag müşterisine altın göndermek için, anasayfada yer alan “GÖNDER” sekmesinin altında, “Altın Transfer” butonuna tıklayıp altın göndermeyi istediğiniz kişinin Goldtag hesap numarasını girerek kolayca altın gönderebilirsiniz.

Goldtag hesabımdan nasıl altın bozdurabilirim?

Biriktirmiş olduğunuz altınları bozdurmak için, anasayfada yer alan “GÖNDER” sekmesinin altında yer alan, “Banka Hesabına Transfer” butonuna tıklayarak size ait banka hesap bilgilerinizi girerek altınlarınızı kolayca bozdurabilirsiniz. İşleminiz 1 iş günü içinde gerçekleşir.

Goldtag Hesabımdan altın biriktirmeye nasıl başlayabilirim?

Goldtag müşterileri Havale/EFT ve Kredi Kart/Banka Kartı seçenekleri ile ödeme yapabilirler. Anasayfada yer alan “AL” sekmesine tıklayarak, size uygun ödeme yöntemini seçip, güvenlik bilgilerini doldurarak altın biriktirmeye başlayabilirsiniz.

Goldtag’i Kullanmaya Nasıl Başlayabilirim?

Tek yapmanız gereken Goldtag uygulamasını cep telefonunuza indirmek ve kayıt olmak. Kayıt olduktan sonra cep telefonunuza ve e-posta adresinize gelen doğrulama mesajını onaylayıp Goldtag’de altın biriktirmeye başlayabilirsiniz.

Ücretsiz Kullanmaya Başla

Goldtag'in ayrıcalıklı altın dünyasında hemen yerinizi alın

Hemen İndir

“ 7/24 altın transfer olayı çok mantıklı arkadaşlarıma ihtiyaçları olduklarında saniyeler içinde altın yollayabiliyorum aynı şekilde onlara bana yollayabiliyor zor zamanlarımızın kurtarıcısı Goldtag.

user
Alp Ersoy
Mühendis - Öğrenci
Ücretsiz
Kullanmaya Başla

Goldtag'in ayrıcalıklı altın dünyasında hemen yerinizi alın